Michael Jackson - King of pop

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lithuanian Forum


    Viskas apie mane.....

    IEVA
    IEVA
    Falling Loves
    Falling Loves


    MJ fanas nuo: : 2009-06-26
    Female Sagittarius Dog
    Pranešimų skaičius : 451
    Taškai : 900
    Reputatacija: : 7
    Birthday : 1994-12-16
    Join date : 2010-01-30
    Age : 29
    Miestas : ŽŽM
    Job/hobbies : MJ klipai, dainos
    Humor : Neturiu :D

    Viskas apie mane..... Empty Viskas apie mane.....

    Rašyti by IEVA Sk. 03 14, 2010 9:31 am

    Sveiki gyvi, mano vardas Ievaa, pavrdės kažkaip nesinori skelbti
    Man 15 metų, gyvenu kauno apskrityje. Mokausi Vidurinėje mokykloje. Labiausiai ptinkančios pmokos yra Lietuvių kalba, Informatika ir Matematika. Esu draugiška, linksma, šmaikšti,turinti gerą humoro jausmą,suprtinga, užjaučinti ir iškalbi mergina. Gyvenu su tėveliais ir broliu.
    Labiausiai esu pamišusi dėl Drakonų kovos ir Maiklo Džeksono. Dauguma pastebėjau uždavėte kitiems MJ fanams klausimą, kuo mus tas MJ sužavėjo????
    Atsakymas paprastas: Jis asmeniškai mane sužavėjo savo choreografija, dainomis, tyra ir švelnia savo meile aplinkai, vaikams ir žinoma savo fanams. Kodėl domiuosi DBZ???? irgi gal todėl kad kai buvau maža kiekvieną popietę prisėsdavau pažiūrėti Drakonų kovos, tuo žiurėjimu net visą savo šeimą užkrėčiau ger prisiminti kaip visi keturi prilipę prie ekranų žiūrėjome Drakonų kovą. Mylimiausias DB herojus. Hmmm... Žinoma Songokas, pats šauniausias ir stipriausias DB herojus. Dar niekada nepraleidžiu aukščiausios pavros laidų, jos man labai patinka dėl pačių vedėjų ypač Džeimso Hamondo
    Ką čia darpapasakojus????
    Ką veikiu,laisvalaikiu be mokslų???
    Ogi nieko gero bndau pramokti šokti Michaelio šokius tokius kaip Bad, ar Thriller groju gitara, skaitu, mezgu ir žinoma sėdžiu prie kompo, administruoju savo formą, lankausi kituose fc tokie kap DBZ, ir MJ formai.
    Ta tiek apie mane šiam kartui. Tiesa nepaminėjau, kad dar laisvalaikiu kuriu eiles. iki laukiu komentarų ir kritikos

    Na tiek apie mane, tiesa pridėsiu dar ir kelias ft:
    Viskas apie mane..... Foto002a.thViskas apie mane..... Foto003qn.thViskas apie mane..... Foto00d.th

      Dabar yra Pen. 04 19, 2024 10:26 am