Michael Jackson - King of pop

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lithuanian Forum


    2010-03-17

    IEVA
    IEVA
    Falling Loves
    Falling Loves


    MJ fanas nuo: : 2009-06-26
    Female Sagittarius Dog
    Pranešimų skaičius : 451
    Taškai : 900
    Reputatacija: : 7
    Birthday : 1994-12-16
    Join date : 2010-01-30
    Age : 29
    Miestas : ŽŽM
    Job/hobbies : MJ klipai, dainos
    Humor : Neturiu :D

    2010-03-17 Empty 2010-03-17

    Rašyti by IEVA Tr. 03 17, 2010 4:18 pm

    Dienorašti, prisipažinsiu, diena buvo šūdiniausia per visą mano istoriją. Pirmiausia buvo tai kad pramiegojau 1 pamoką. Antras dalykas, belekian i šūlę susiplėšiau džinsus, daran laboratorinį darbą vienintelė viską suvėliau, ačiū dievui, pagelbėjo mokytoja. Net korektorių paskolino Juokiuosi Juokiuosi Juokiuosi
    Per informatika buvau visai užmiršusi kad buvo n.d. tod viską padariau per pertrauką kai priminė kiti. Nors pirmą kartą gyvenime gavau 9 Vekiu Vekiu Vekiu Vekiu Bet po pamokos vertinimo mokytoja leido daryti ką norim, taigi aš per ausines klausiausi mju iš USB.
    Tikyba buvo dar žiauresnė, nes mokytoja liepė sugalvoti po 5 gyvenimo Idealus, kaip visi galvoja sugalvojau tik vieną MJ. Mokytoja pasakė vaikeli tau gal protas susipyko?
    Pasakiau, ne man šnd nelenda mintys.
    Per matkę prisinervinau iki soties, ta mokytoja mane išskyrė prie stipriausių, ir liepė aiškinti klasei uždavinį, kurio aš visiškai nesupratau, kai pasakiau kad nesuprantu, ji isiuto ir pasakė padėk pažymių knygelę, paklaususi kodė, gavau atsakymą, kad aš tipo neklausau ką ji aiškina, nors kai pati pasižiejo uždavinyje buvo daug klaidų, turėjo atsiprašyti.
    Muzika, na kagi ji buvo nepakartojamai šūdina, kadangi aną dieną pafyrinau iš jos, nenusirašiau pratimo, ir vos negavau 1, bet mane išgelbėjo klasiokai, ir pasakė kad pratimas buvo labai sunkus, todėl mokytoja ir neirašė liepe kitai pamokai pasimokinti.
    Vietoj pilietinio mums reikėjo puošti mokyklą 90 mečio progai. taigi darbų mokytoja pradėjo ant manęs rėkti, kad aš visur maišausi. Aš atsisėdau, pradėjo rėkti, ko tu sėdi?
    Kai galiausiai man jos rėkimas atsibodo pasakiau, jau geriau eisiu šeštadienį, ir išėjau.....
    Taigi tokia šios dienos istorija, na ką weikiu gryžusi, mano nuomone visi žino: Formas, namų darbai, MJ muzika, klipai, ....... Draugai ir "kabelinės" Draugės Juokiuosi Juokiuosi Juokiuosi

      Dabar yra Kv. 03 28, 2024 10:58 pm